آژانس مسافرتی Crypto Travala وارد بازار سفر چین می‌شود

آژانس مسافرتی Crypto Travala وارد بازار سفر چین می‌شود

آژانس مسافرتی Crypto Travala وارد بازار سفر چین می‌شود

گزارش شده است که وب سایت رزرو سفرهای رمزنگاری شده با پشتیبانی از Binance در حال رشد در بازار رو به رشد سفر چین است، زیرا صنعت گردشگری این کشور شروع به بازگشت از بیماری همه گیر COVID-19 می‌کند.
به گفته CoinDesk، آژانس مسافرتی آنلاین یک وب سایت چینی زبان راه اندازی کرده، و یک تیم پشتیبانی مشتری منطقه ای ایجاد کرده است. همچنین در تلاش است تا از بهبود وضعیت کشور از بیماری همه‌گیر کرونا، برای مسافران در این کشور بازاریابی کند.
صحبت با نشریه خوان اوترو، مدیرعامل تراولا نشان داد که این شرکت در تلاش است تا از گردشگری داخلی استفاده کند. او گفت:
اروپا، امریکا و دیگر بازارهای قدرتمند ما به طور بالقوه سه تا چهار ماه خوب به بهبودی احتیاج دارند، در حالی که در چین بهبود اکنون بسیار سریع اتفاق می‌افتد.
گزارش شده است که رزرو پروازهای داخلی چین به سطح قبل از COVID-19 رسیده است و هتل‌ها اکنون برای تعطیلات هفته آینده رزرو انجام میدهند. از نظر اترو، چین یکی از “بزرگترین بازارهای سفر داخلی در جهان است.”
در تلاش خود برای گسترش به بازار چین، تراولا شروع به پذیرش WeChat Pay به عنوان گزینه پرداخت، همراه با ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای فیات خود می‌کند که اکنون شامل CNY است. همانطور که CryptoGlobe گزارش داد، آژانس مسافرتی آنلاین در اوایل سال جاری با گروه Expedia همکاری کرد تا علاوه بر ۲ میلیون هتلی که قبلاً داشت، بیش از ۷۰۰,۰۰۰ هتل و محل اقامت را به سیستم عامل خود اضافه کند.
در یک پست وبلاگ، تراولا خاطرنشان کرده است که کاربران WeChat به زودی می‌توانند با استفاده از حساب‌های WeChat خود به سیستم وارد شوند، و کاربران می‌توانند با استفاده از Facebook ،Google و Binance به آن متصل شوند.

 

منبع/ Cryptoglobe.com

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.