Huobi Global اکنون از سپرده ها و برداشت های روبل پشتیبانی می کند

Huobi Global اکنون از سپرده ها و برداشت های روبل پشتیبانی می کند

Huobi Global اکنون از سپرده ها و برداشت های روبل پشتیبانی می کند

Huobi با پردازنده پرداخت فیات و رمزنگاری AdvCash برای باز کردن قفل سپرده ها و برداشت ها در روبل روسیه همکاری می کند.

مبادله عمده ارزهای رمزنگاری شده جهانی Huobi در حال معرفی ارز فیات ملی روسیه در بستر معاملات خود است.

طبق اعلامیه ۱۲ ژانویه Huobi Global اکنون از سپرده و برداشت از روبل روسیه حمایت می کند. این ویژگی جدید کاربران را قادر به خرید و فروش ارزهای رمزپایه اصلی مانند (Bitcoin (BTC) ، Ether (ETH) ، Tether (USDT و (Litecoin (LTC به روبل می کند. سایر آلتکوین ها ی پشتیبانی شده شامل EOS ، Bitcoin Cash (BCH) ، Ethereum Classic (ETC) ، Bitcoin SV (BSV) ، DASH ، و همچنین دو نشانه پشتیبان Huobi مانند (Huobi Token (HT و (Huobi Pool Token (HPT است.

برای افزودن پشتیبانی روبل  Huobi با AdvCash پردازنده پرداخت فیات و رمزنگاری همکاری کرد. این صرافی قبلاً با AdvCash همکاری داشت تا خریدهای رمزنگاری شده با روبل را در میز کار خود انجام دهد. AdvCash همچنین به Binance بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان خدمات فیات onramp ارائه می دهد.

حداکثر مبلغ واریز و برداشت به ترتیب ۱۰۰۰۰۰ روبل (۱۳۵۰ دلار) و ۵۰،۰۰۰ روبل (۶۷۰ دلار) محدود می شود. به منظور واریز یا برداشت روبل از Huobi کاربران باید با بررسی مشتری خود را بشناسند.

Huobi به طور فعال در حال توسعه در بازار روسیه است. در سپتامبر سال ۲۰۲۰ ، Huobi Global یک برنامه تلفن همراه را در روسیه راه اندازی کرد و به کاربران محلی اجازه داد تا رمزگذاری های اصلی مانند Bitcoin را از طریق این برنامه خریداری کنند. این صرافی گفت که ساکنان روسیه ۱۰٪ از کل معاملات محلی آن را تشکیل می دهند.

در آغاز سال ، سرانجام قانون رمزنگاری طولانی مدت روسیه در مورد “دارایی های مالی دیجیتال” به مرحله اجرا درآمد. این قانون مبانی قانونی برای صنعت رمزنگاری فراهم کرده است اما روس ها را از استفاده از رمزنگاری به عنوان پرداخت منع کرده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.