JPMorgan می گوید grayscale کلید دستیابی به Bitcoin 40K دلار را در اختیار دارد

JPMorgan می گوید grayscale کلید دستیابی به Bitcoin 40K دلار را در اختیار دارد

JPMorgan می گوید grayscale کلید دستیابی به Bitcoin 40K دلار را در اختیار دارد

به گفته JPMorgan Chase ، بزرگترین مدیر دارایی های دیجیتال جهان Grayscale Investments ،می تواند کلید چشم انداز کوتاه مدت Bitcoin  را در دست داشته باشد.

همانطور که بلومبرگ گزارش می دهد ، استراتژیست های تحت هدایت نیکولاس پانیگیرتزوگلو معتقدند که بیت کوین می تواند در کوتاه مدت جلای خود را از دست بدهد مگر اینکه بتواند بالاتر از ۴۰۰۰۰ دلار “شکست”. ارز رمزنگاری شده پرچمدار در این ماه در دو نوبت این سطح کلیدی را نقض کرد ، یکی پیش از این به بالاترین قیمت جدید در تاریخ نزدیک به ۴۲۰۰۰ دلار رسیده بود و دیگری هفته گذشته بود.

استراتژیست ها مشخص کردند که Grayscale Bitcoin Trust که در حال حاضر ۲۳ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد ، نقشی اساسی در بازگشت BTC به آن سطح یا عدم آن خواهد داشت.

در ادامه استراتژیست های grayscale افزودند :

جریان ورود به بخش اعتماد بیت کوین Grayscale احتمالاً نیاز به حفظ ۱۰۰ میلیون دلار در روز سرعت روزانه و هفته های آینده برای وقوع چنین شکافی دارد.
تحلیلگران گفتند اگر BTC نتواند ۴۰۰۰۰ دلار دوباره بگیرد ، معامله گران روند می توانند اصلاحات هفته گذشته را تبلیغ کنند. این بدان معناست که مسیر کمترین مقاومت می تواند کمتر باشد.

از زمان شکسته شدن ۲۰،۰۰۰ دلار در ماه دسامبر ، قیمت بیت کوین فقط در عرض سه هفته بیش از دو برابر شد. ارز دیجیتال در هفته های اخیر محدود شده است زیرا معامله گران به دنبال کاتالیزور اصلی بعدی هستند.

در این بین ، Grayscale همچنان تأثیر قابل توجهی بر بازار ارزهای رمزنگاری شده دارد. متوسط ​​ورودی هفتگی به محصولات دارایی دیجیتال Grayscale در سه ماهه چهارم به ۲۵۰.۷ میلیون دلار رسیده است که یک بالاترین رقم برای همیشه محسوب می شود. بیت کوین تراست به طور متوسط ​​۲۱۷.۱ میلیون دلار درآمد هفتگی ایجاد کرد.

قیمت بیت کوین پس از بازگشایی خدمات Grayscale در ۱۳ ژانویه برای سرمایه گذاران جدید ، به شدت افزایش یافت.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.