Sushiswap نقشه بلند پروازانه ۲۰۲۱ خود را فاش می کند

Sushiswap نقشه بلند پروازانه ۲۰۲۱ خود را فاش می کند

Sushiswap نقشه بلند پروازانه ۲۰۲۱ خود را فاش می کند

پس از یک سقوط وحشی ۲۰۲۰ که Sushiswap به عنوان بزرگترین صرافی غیرمتمرکز (DEX) از طریق نقدینگی در دو نقطه مختلف تبدیل شد به پلتفرم امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) نقشه راه پروژه  بسیار بلند پروازانه خود را برای سال ۲۰۲۱ منتشر کرد.

تحولات کلیدی پیش رو شامل چندین مثال از برخی از پیچیده ترین و پیشرفته ترین ویژگی های موجود در فضای DeFi از جمله DEX با زنجیره ای متقابل است که توسط Rune و Moonbeam فعال خواهد شد. یک اجرایی در زنجیره Polkadot و یک ساختار حاکمیت کاملا غیرمتمرکز را تا پایان سال ۲۰۲۱ ایجاد میکند.

در این پست همچنین به روزرسانی هایی در مورد پروژه های اعلام شده قبلی از جمله راه اندازی نسخه ۲ به نام Mirin و تاریخ اجرای  آن اواسط ژانویه برای راه اندازی BentoBox ، محصول قرض الحسنه پیش رو این صرافی ارائه شد.

همچنین نکاتی در مورد احتمال تغییر نام تجاری آینده وجود داشت. با توجه به تنوع و تعداد محصولات در حال حاضر ارائه شده و در حال توسعه ،Sushiswap در سال ۲۰۲۱ به دامنه جدیدی منتقل می شود تا بهتر نشان دهد که ما دیگر AMM نیستیم.

یکی از تحولاتی که برای کاربران دارای هیجان انگیز است ، پیشنهاد ادغام با ArcherDAO است. آرچر برای تولید بلاک های کارآمدتر با استخراج کنندگان Ethereum کار می کند و یکپارچه سازی قادر به کاهش عملکرد جلو توسط ماینرها خواهد بود ، همچنین به عنوان ارزش  تولید استخراج کننده (MEV) شناخته می شود.

سایر ادغام ها شامل پشتیبانی آینده از سکه های ثابت الگوریتمی FRAX و DSD و همچنین BAO است.

سرانجام ، وبلاگ با به روزرسانی در مورد برنامه های مقیاس گذاری ، خاطرنشان کرد که Sushiswap “همگام با اکوسیستم بزرگتر Yearn” حرکت خواهد کرد ، و جمع آوری دانش صفر احتمالاً راه حل ارجح خواهد بود.

این یک لیست طولانی از اهداف پروژه های تقریباً شش ماهه است. با این حال ، در اوایل هفته ،طی مصاحبه ای با  0xMaki شریک اصلی Sushiswap ،از چشم انداز یک جامعه Sushiswap با رشد و انگیزه مناسب صحبت کرد و گفت :

“من می خواهم به انگیزه دادن مردم برای تولید دارایی هایشان ادامه دهم. آنها را وادار کنید که به یک DAO بپیوندند. به ابزارهای بیشتری پاداش می دهید تا بتوانند آنچه را دوست دارند بسازند. افراد بیشتری را با DeFi l مراکز مالی غیر متمرکز جدید آشنا کنید. dApps برجسته جدید را در Sushi به نمایش بگذارید. مطمئن باشید همه در سال ۲۰۲۱ برنده خواهند شد. “

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.