ubisoft غول بازی های کامپیوتری به عنوان اپراتور nodeکانال اصلی به Aleph.im می پیوندد

ubisoft غول بازی های کامپیوتری به عنوان اپراتور nodeکانال اصلی به Aleph.im می پیوندد

ubisoft غول بازی های کامپیوتری به عنوان اپراتور nodeکانال اصلی به Aleph.im می پیوندد

همانطور که Cointelegraph گزارش داده بود، Aleph.im تنها شرکت بلاکچین بود که در ششمین آزمایشگاه سالانه کارآفرینان Ubisoft شرکت کرد که از ماه مه آغاز به کار کرده است.

سازنده فرانسوی بازی ویدئویی Ubisoft با پیوستن به شبکه Aleph.im در مقام اپراتور گره کانال، جاه طلبی های خود را در زمینه بلاکچین دنبال می کند و زمینه را برای همکاری بیشتر با پلتفرم ابر توزیع شده فراهم می کند.

Ubisoft به عنوان یک اپراتور گره کانال اصلی از طریق staking، اعتبار سنجی و مدیریت شبکه غیرمتمرکز به Aleph.im کمک می کند. در حالی که همه گره ها قادر به پیوستن به شبکه هستند، وضعیت آن به عنوان گره کانال اصلی تنها پس از ذخیره ۵۰۰۰۰۰ نشانه ALEPH فعال می شود.

Jonathan Schemoul بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Aleph.im گفت: ماموریت اصلی این شرکت این است که خدمات ابر غیرمتمرکز را به واقعیت تبدیل کند.

Didier Genevois توسعه دهنده فناوری بلاکچین در Ubisoft گفت: در Ubisoft ما معتقدیم که بلاکچین یک کلید برای آینده صنعت بازی های ویدیویی است و امکانات جدیدی را برای بازیکنان و توسعه دهندگان به ارمغان می آورد. او در ادامه افزود:

فراتر از خود NFT ها، ذخیره غیر متمرکز متادیتای آنها به عنوان یک عامل تعیین کننده در تحقق کل وعده مالکیت واقعی به نظر می رسد. از این منظر، کاوش در خدمات ارائه شده توسط شبکه غیرمتمرکز Aleph.im به ویژه امیدوار کننده است. 

قرار گرفتن در معرض Ubisoft در شبکه Aleph.im احتمالاً پس از مشارکت شبکه بلاکچین در آزمایشگاه کارآفرینان خود در کنار ۱۰ استارت آپ فنی دیگر افزایش یافته است.

Ubisoft کاملاً روشن کرده است که دنبال ابتکارات بلاکچین گسترده تری  است. در ژوئن ۲۰۲۰ این شرکت برای جمع آوری کمک مالی برای صندوق کودکان سازمان ملل یا یونیسف ،مجموعه های مبتنی بر بلاکچین را راه اندازی کرد. در همان سال یوبی سافت اعلام کرد که به یک گره اعتبار سنج برای Tezos تبدیل شده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.